Our range of products include pvc conveyor belt splitting machine(ply separator).
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | Used in Conveyor Belt |
| Brand | Seew |
| Automation Grade | Automatic |
| Phase | Three Phase |
| Body Material | MS |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 415V |
| Power(W) | 1230W |
| Current | 16 Amp |
Mahesh Sharma (Owner)
Sagar Engg. & Electric Works
Face II Road No 12, Plot No 502, 503, Upsidc, M G Road Indl Area
Hapur - 245101, Uttar Pradesh, India